Technologia i styl

W naszych dystrybutorach stawiamy nie tylko na podstawową funkcjonalność, jaką jest podawanie wody filtrowanej, ale także na jakość oraz design urządzeń Dowiedz się więcej

Filtracja i atesty

Bezpieczeństwo podawanej wody ma kluczowe znaczenie. Poznaj technologie filtracji stosowane w naszych urządzeniach oraz certyfikaty jakości. Dowiedz się więcej

Dystrybutory filtrujące - poznaj korzyści

 • 1 WODA W NIEOGRANICZONYCH ILOŚCIACH

  Dzięki podłączeniu do sieci wodociągowej dystrybutory filtrujące podają wodę w trybie ciągłym i praktycznie nieograniczonej ilości . Nie dochodzi do sytuacji braku wody dla pracowników biura, tak jak to bywa w przypadku wody zamawianej w butlach. 

 • 2 SYSTEM FILTRUJĄCY 

  Dzięki zastosowaniu systemu filtracyjnego , dystrybutory produkują wodę wolną od zanieczyszczeń mechanicznych, chemicznych i bakterii przygotowaną do spożycia wprost z dystrybutora. 

 • 3 OCHRONA ŚRODOWISKA 

  Wybierając dystrybutor filtrujący w miejsce systemu z dostawą butli, ograniczasz emisję CO2 i odcisk węglowy ze względu na brak potrzeby transportu butli do firmy, który odbywa się za pośrednictwem samochodów. Dodatkowo wpływasz na zmniejszenie produkcji poliwęglanu, z którego wykonane s ą butle 18,9L, który nie podlega recyklingowi. 

 • 4 WODA GAZOWANA 

  Dystrybutory mogą zostać wyposażone w moduły do wody gazowanej (opcja). Podawana woda gazowana jest schłodzona . Ten rodzaj dystrybutorów to najnowszy trend w dostarczaniu wody dla pracowników firmy. 

 • 5 NISKIE KOSZTY WODY PITNEJ W FIRMIE 

  Bezbutlowy dystrybutor wody, to ponad 5 krotnie niższy koszt użytkowania w porównaniu do wynajmu dystrybutora z butlami . 

  Zakup dystrybutora filtrującego zwraca się już w piątym miesiącu użytkowania, a koszt produkcji 1 litra wody z dystrybutora to około 0,13 zł, wobec 1,6 zł za litr wody dostarczanej w butlach . W ciągu 3 lat użytkowania można zaoszczędzić ponad 10 000 zł. 

Modele Prime

Prezentacja wideo

PRIME ECO SMALL

NABLATOWY DYSTRYBUTOR WODY ZIMNEJ/GORĄCEJ

JONIZATOR WODY PRIME

MODEL PODBLATOWY

PRIME ELEGANCE

NOWOCZESNY DYSTRYBUTOR WODY GAZOWANEJ

PRIME ECO

PODŁOGOWY Z WODĄ GAZOWANĄ

PRIME ECO MAX

MODEL PODŁOGOWY

DUŻA WYDAJNOŚĆ

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera, a nigdy nie ominą Cię wyjątkowe promocje

DYSTRYBUTORY FILTRUJĄCE WODĘ

Dystrybutory z filtrem wody podłączane do wodociągu, to rozwiązania, które zapewniają stały dostęp do wody pitnej dla domowników, pracowników w biurze, czy klientów restauracji. Już dziś możemy korzystać z jednego z najbardziej pro ekologicznych rozwiązań jakim jest system dystrybutora wody z wbudowanym filtrem.

Dystrybutor filtrujący jest rozwiązaniem, które uwalnia od zakupu wody butelkowanej, czy też konieczności zamawiania dostaw wody w baniakach. Dzięki automatom do wody, woda pitna dla domu, czy biura jest dostępna stale, na wyciągniecie ręki.

Nowej generacji dystrybutory wody marki Prime, łączą zarówno zaspokajanie potrzeby stałego dostępu do wody pitnej, z funkcjonalnością (chłodzenie, grzanie, woda gazowana) oraz nowoczesnym wyglądem urządzeń. Najnowsze modele posiadają zdolność produkcji wody gazowanej oraz świetny styl, który sprawdzi się w każdym nowoczesnym biurze.

Jakość produkowanej przez dystrybutor wody, zapewnia zaawansowany system filtracji, a bezpieczeństwo zaświadczają uzyskane atesty higieniczne i materiałowe.

Instalacja dystrybutorów filtrujących w biurze to także korzyść ekonomiczna, gdyż woda wodociągowa jest ponad 100 krotnie tańsza aniżeli woda butelkowana, czy dostarczana w butlach. 

Wybierz nowoczesne, proekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie dostaw wody pitnej dla biura lub domu i uwolnij się od zakupu wody w butelkach.