Technologia i styl

W naszych dystrybutorach stawiamy nie tylko na podstawową funkcjonalność, jaką jest podawanie wody filtrowanej, ale także na jakość oraz design urządzeń Dowiedz się więcej

Filtracja i atesty

Bezpieczeństwo podawanej wody ma kluczowe znaczenie. Poznaj technologie filtracji stosowane w naszych urządzeniach oraz certyfikaty jakości. Dowiedz się więcej

Bezkontaktowa obsługa

Najnowsze rozwiązania ochrony użytkowników dystrybutorów wody. Pierwsze i jedyne w Polsce dystrybutory wody sterowane gestami. 100% bezkontaktowa obsługa dystrybutora wody Dowiedz się więcej

Dystrybutory filtrujące - poznaj korzyści

 • 1 WODA W NIEOGRANICZONYCH ILOŚCIACH

  Dzięki podłączeniu do sieci wodociągowej dystrybutory filtrujące podają wodę w trybie ciągłym i praktycznie nieograniczonej ilości . Nie dochodzi do sytuacji braku wody dla pracowników biura, tak jak to bywa w przypadku wody zamawianej w butlach. 

 • 2 SYSTEM FILTRUJĄCY 

  Dzięki zastosowaniu systemu filtracyjnego , dystrybutory produkują wodę wolną od zanieczyszczeń mechanicznych, chemicznych i bakterii przygotowaną do spożycia wprost z dystrybutora. 

 • 3 OCHRONA ŚRODOWISKA 

  Wybierając dystrybutor filtrujący w miejsce systemu z dostawą butli, ograniczasz emisję CO2 i odcisk węglowy ze względu na brak potrzeby transportu butli do firmy, który odbywa się za pośrednictwem samochodów. Dodatkowo wpływasz na zmniejszenie produkcji poliwęglanu, z którego wykonane s ą butle 18,9L, który nie podlega recyklingowi. 

 • 4 WODA GAZOWANA 

  Dystrybutory mogą zostać wyposażone w moduły do wody gazowanej (opcja). Podawana woda gazowana jest schłodzona . Ten rodzaj dystrybutorów to najnowszy trend w dostarczaniu wody dla pracowników firmy. 

 • 5 NISKIE KOSZTY WODY PITNEJ W FIRMIE 

  Bezbutlowy dystrybutor wody, to ponad 5 krotnie niższy koszt użytkowania w porównaniu do wynajmu dystrybutora z butlami . 

  Zakup dystrybutora filtrującego zwraca się już w piątym miesiącu użytkowania, a koszt produkcji 1 litra wody z dystrybutora to około 0,13 zł, wobec 1,6 zł za litr wody dostarczanej w butlach . W ciągu 3 lat użytkowania można zaoszczędzić ponad 10 000 zł. 

Modele Prime

Prezentacja wideo


PRIME ECO SMALL

NABLATOWY DYSTRYBUTOR WODY ZIMNEJ/GORĄCEJ

PRIME
ECO STAR

WODA ZIMNA / GORĄCA
Z REGULACJĄ TEMPERATURY WODY

MODUŁ OBSŁUGI
BEZKONTAKTOWEJ

UMOŻLIWIA CAŁKOWICIE BEZKONTAKTOWĄ
OBSŁUGĘ DYSTRYBUTORA WODY

JONIZATOR WODY PRIME

MODEL PODBLATOWY

PRIME ELEGANCE

NOWOCZESNY DYSTRYBUTOR WODY GAZOWANEJ

PRIME ECO

PODŁOGOWY Z WODĄ GAZOWANĄ

PRIME HIGH CLASS UV

DYSTRYBUTOR WODY GAZOWANEJ

PRIME

SODA TAP

UV

PRIME ECO MAX

MODEL PODŁOGOWY

DUŻA WYDAJNOŚĆ

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera, a nigdy nie ominą Cię wyjątkowe promocje

DYSTRYBUTORY FILTRUJĄCE WODĘ

Dystrybutory z filtrem wody podłączane do wodociągu to ekonomiczne rozwiązania, które zapewniają stały dostęp do czystej, bezpiecznej i przefiltrowanej wody pitnej.

Dystrybutory filtrujące Prime, to niezwykle efektywne i proekologiczne systemy zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych, zastępujące standardowe, butlowe dystrybutory do wody.

.

Oferta dystrybutorów wody marki Prime to największy w kraju wybór urządzeń w tym dystrybutorów z funkcją podawania wody gazowanej i najwyższymi standardami ochrony wody i użytkownika (lampy UV, obsługa bezkontaktowa, wbudowane systemy filtracji wody).

.

Dystrybutory wody Prime, posiadają najnowsze na rynku rozwiązania w zakresie ochrony użytkowników i spełnienia najwyższych standardów sanitarnych w dobie COVID-19. Dystrybutory mogą być wyposażone w moduł obsługi bezkontaktowej umożliwiający całkowicie bezdotykową obsługę dystrybutora (sterowanie za pomocą gestów). Jest to najnowsze na rynku (dostępne od grudnia 2020 r.), pierwsze i jedyne w Polsce całkowicie bezkontaktowe rozwiązanie obsługi dystrybutorów wody, dostępne wyłącznie w dystrybutorach wody marki Prime.

.

Firma Water Star jest bezpośrednim dostawcą na rynek i wyłącznym importerem dystrybutorów marki Prime w Polsce.

Oferujemy sprzedaż hurtową i dzierżawę urządzeń. Zapewniamy dobór i instalacje systemu filtracji do dystrybutora, serwis techniczny, materiały eksploatacyjne i części zamienne. Dystrybutory wody można nabyć wraz z atrakcyjnym finansowaniem leasingiem operacyjnym, zarówno w ofercie hurtowej, jak i detalicznej. 

Wybierz nowoczesne, proekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie dostaw wody do firmy, biura lub domu i uwolnij się od dostaw lub zakupu wody w butelkach.

Z naszych rozwiązań korzystają: