Woda gazowana z kranu? Tak, to możliwe!

Posted By: Michal Jendraszczyk W: Blog W: Komentarze: 0 Odsłon: 2346

Woda gazowana z kranu? Tak, to możliwe!

O tym, że nie warto kupować wody w plastikowych butelkach, nie trzeba dziś nikogo przekonywać. Mnogość metod filtracji wody w domowych warunkach skutecznie pomaga w prowadzeniu ekologicznego trybu życia. Jednak na fali letnich upałów pojawia się argument, który na pierwszy rzut oka trudno obalić: gazowaną wodą łatwiej jest ugasić pragnienie.

Co zrobić w takim wypadku? Przecież z kranu gazowana woda nie poleci… A jednak! Na nasze szczęście możliwości technologiczne są obecnie bardzo szerokie. Mamy do dyspozycji urządzenia, które sprawią, że możesz cieszyć się smakiem krystalicznie czystej, świeżej wody gazowanej, płynącej prosto z kranu.

Saturatory do wody gazowanej

Pierwszą metodą na domową wodę gazowaną jest saturator. To niepozorne urządzenie wystarczy postawić na blacie w kuchni. Naczynie napełnioną wodą podstawia się do ekspresu, a sprzęt uwalnia dwutlenek węgla tworząc oczekiwane bąbelki. Czy może być prościej?

Bateria do wody gazowanej Prime Soda Tap

Podobnie, jak w przypadku metod filtracji wody, również w przypadku uzyskiwania wody gazowanej istnieją mniej i bardziej zaawansowane metody. Specjalistyczne baterie to obecnie najbardziej profesjonalne rozwiązanie dostępne na rynku. Wciskasz przycisk, a reszta dzieje się sama! 

Prime Soda Tap to połączenie urządzenia wielopoziomowo filtrującego wodę oraz baterii do wody zimnej, gorącej i gazowanej. Masz ochotę na herbatę? Wybierz opcję gorącej wody (90°C) i ciesz się ciepłym napojem. A może chłodząca lemoniada? Przygotuj kawałki ulubionych owoców i zalej zimną, gazowaną lub niegazowaną wodą. Gotowe!

Zaawansowana technologia zastosowana w baterii Prime Soda Tap pozwala na osiągnięcie znacznie wyższej wydajności, niż zapewniają zwykłe saturatory. Butla o pojemności 5 litrów CO2 gwarantuje produkcję nawet 1000 litrów wody gazowanej. Dołączając do tego wkłady do filtrów o wydajności 8000 litrów otrzymujemy idealne, długofalowe rozwiązanie do domu czy biura. 

Czy bycie eko się opłaca?

Modny, nowoczesny design w wersji nablatowej ucieszy oko każdego fana stylu modernistycznego. Dla wielbicieli minimalizmu przygotowano wersję podblatową. Piękny wygląd, wydajność pracy, oszczędność pieniędzy i przede wszystkim niosący niebywały wkład w nasze zdrowie. Śmiało można stwierdzić, że to sprzęt bez wad. A cena? Weźmy pod uwagę koszt kupowanych napojów, prądu czy gazu potrzebnego do gotowania wody na herbatę oraz wkładów do dzbanków filtrujących. To długoterminowa inwestycja, która zwróci się w ciągu kilku lat. Wdzięczność środowiska pozostaje bezcenna.

Komentarze

Napisz komentarz