PRIME to symbol wyrażający zarówno spełnienie pierwszej potrzeby jaką jest zapewnienie wody pitnej, ale także potrzeby stałego dążenia do bycia pierwszą rozpoznawalną marką i liderem w zakresie dostarczania nowoczesnych urządzeń do dystrybucji wody.  

W oparciu o innowacje i najnowsze technologie, współtworzymy pro-ekologiczny trend, polegający na propagowaniu spożycia wody z sieci wodociągowej z urządzeń jakimi są dystrybutory filtrujące. 

Dystrybutory wody Prime - producent
listoonhosf

WIĘCEJ NIŻ CZYSTA WODA 

Hasło, które symbolizuje w naszych urządzeniach połączenie podstawowej funkcjonalności, jaką jest dostarczanie wody pitnej, z wyjściem naprzeciw oczekiwań klientów związanych estetyką i nowoczesną obsługą urządzeń.

Nasze modele to dobrze zaprojektowane, nowocześnie wyglądające urządzenia, wykorzystujące najnowsze technologie, takie jak podawanie wody gazowanej, wody alkalicznej, sterylizację wody lampami UV, obsługę dotykową, czy zapewniającą największą ergonomię obsługi i instalacji wersję podblatową (bateria Prime Soda Tap). 

W ZGODZIE Z EKOLOGIĄ

Dostarczając na rynek rozwiązanie jakim jest dystrybutor filtrujący (bezbutlowy), ograniczamy produkcję plastikowych opakowań do przechowywania wody oraz emisję CO2, związaną z produkcją i transportem wody butelkowanej.

Nasza oferta obejmuje wyłącznie urządzenia filtrujące wodę (podłączane do sieci wodociągowej) z pominięciem dystrybutorów na butle, ze względu na negatywny wpływ na środowisko produkcji i dostaw wody w butlach. 

Dystrybutory wody Prime - producent
listoonhosf

SZEROKA GAMA MODELI = NAJWIĘKSZY WYBÓR DYSTRYBUTORÓW W POLSCE

Szeroka gama urządzeń obejmuje zarówno modele wolnostojącenablatowe jaki i model podblatowy.  W zakresie rodzajów podawanej wody, dystrybutory dostępne są zarówno w wersji  klasycznej (woda zimna/gorąca), jak i rozbudowanej o podawanie wody gazowanej (wersje SODA). 

Urządzenia występują w dwóch liniach designu. Linia Elegance, to najnowszej generacji modele o najwyższej estetyce wizualnej oraz z obsługą dotykową. Linia Eco, to seria dwóch modeli zapewniających pełną funkcjonalność i dobry design, przy zachowaniu niskiej ceny zakupu.

Linię Eco uzupełnia model Eco MAX, będący dystrybutorem wysokiej wydajności (duże zbiorniki na wodę). 

Całość oferty produktowej zamykają jonizatory wody Prime Water, będące jedynymi jonizatorami atestowanymi w Polsce i urządzeniami, które podają najbardziej prozdrowotny rodzaj wody tj. zjonizowaną wodę alkaliczną. 

Jako bezpośredni importer zapewniamy stałą dostępność urządzeń na stanach magazynowych. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych.

JAKOŚĆ I ATESTY

Najwyższą jakość podawanej wody zapewnia wyposażenie dystrybutorów w system filtracji. Zastosowany system producenta Aquaphor, zapewnia eleiminację metali ciężkich, chloru oraz produktów ropopochodnych.

Jakość i bezpieczeństwo podzespołów użytych w urządzeniach, mających kontakt z wodą zapewnia polska atestacjia higieniczna i tytuł "Produkt z Atestem" nadawany w ramach przyznanego przez Państwowy Zakład Higieny atestu higienicznego. 

 

Dystrybutory wody atest higieniczny
listoonhosf

SPRAWDZONY DYSTRYBUTOR I SERWIS 

Urządzenia ze znakiem Prime są dystrybuowane w Polsce poprzez partnera, firmę Water Star, która jest wyłącznym i bezpośrednim importerem urządzeń.  Water Star zapewnia dostęp do szerokiej bazy modeli Prime poprzez stałe utrzymanie stanów magazynowych. 

Firma oferuje także sprzedaż hurtową urządzeń. Zapewnia serwis techniczny, materiały eksploatacyjne i części zamienne.

Dystrybutory można nabyć wraz z atrakcyjnym finansowaniem leasingiem operacyjnym, zarówno w ofercie hurtowej, jak i detalicznej.  

Sprawdź aktualną ofertę naszych urządzeń w SKLEPIE i wybierz odpowiedni model Prime dla swojego biura lub domu.